Огляд ЗМІ

WOG придбав для армії 19 БпЛА Ares

14 червня 2024, 18:00Новини157

Мережа АЗК WOG донатить на “крила”» й профінансувала придбання 19 БпЛА Ares

  • Посилання скопійованоlink copied

Мережа АЗК WOG у межах проєкту «MEGАКАВА донатить на “крила”» профінансувала придбання 19 БпЛА Ares. Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

«19 комплексів БпЛА «Арес» відправляться нашим захисникам у результаті благодійного проєкту «MEGАКАВА донатить на “крила”». Завдяки кожному, хто смакував напої у благодійному горнятку, WOG передав майже 4 млн грн на 14 комплексів БпЛА «Арес» для знищення ворога», – йдеться у дописі.

А завдяки тим, хто задонатив на банку Dignitas Fund, зазначають у WOG, вдалося зібрати понад 1 млн грн ще на 2 комплекси БпЛА. Велику частину суми було акумульовано завдяки футбольним вболівальникам під час трансляцій матчів на MEGOGO.

До проєкту також долучився український стендап-комік і волонтер Василь Байдак, який разом із коміком Марком Куцеваловим зняли відеокліп на підтримку ініціативи. У такий спосіб їм вдалося зібрати кошти ще на 3 розвідувальні комплекси.

Загалом 12 комплексів БпЛА Ares уже передано захисникам, й вони успішно допомагають їм відстежувати ворожі позиції та завдавати по них нищівних ударів. Ще сім «птахів» найближчим часом передадуть захисникам, що воюють на «нулі», додали у компанії.

Як писав enkorr раніше, другий рік поспіль у цей період WOG спільно з партнерами ініціюють цей проєкт, щоб підтримати Сили оборони безпілотниками, завдяки яким вони зможуть ще ефективніше знищувати ворожі цілі на полі бою, про що enkorr повідомляв раніше.

Нагадаємо:

  • Розвідувальний безпілотний комплекс «Арес», розроблений в Україні для військових потреб тактичного рівня, довів свою ефективність у фоторозвідці місцевості з покриттям більшої квадратури з дальньої відстані для подальшої розшифровки даних, у коригуванні для FPV й підтвердження уражень, прокладанні коридорів для подальших етапів розвідувальних дій.
  • Він здатний заглиблюватися у тил ворога до 50 км на швидкості до 100 км/год, працювати при температурах від -15 С до +35 С, а швидкість розгортання комплексу становить 15 хв.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога