Колізії та конфлікти

Watsons не працює на території Херсону

7 вересня 2022, 17:58Новини247

Этот материал также доступен на русском

Наразі контроль над діяльністю магазинів втрачено та здійснюється не за правилами чинного законодавства України

  • Посилання скопійованоlink copied

Згідно із інформацією мережі, всі магазини Watsons Україна у тимчасово окупованому місті Херсон та Херсонській області зачинені й не відновлюють свою роботу.

Наразі контроль над діяльністю магазинів втрачено та здійснюється не за правилами чинного законодавства України.

Як повідомили у прес-службі мережі, зі сторони окупантів можуть проводитись протизаконні дії з експлуатацією та продажу товару, втім компанія не може вплинути на непідконтрольні магазини та гарантувати дотримання прав споживачів, адже вони вже порушені окупантами.

«Керівництво Watsons засуджує дії з боку окупантів і шукатиме шляхи захисту своїх законних прав та інтересів згідно законодавства України у зв’язку з неправомірним використанням бренду Watsons окупантами в Херсонській області» – зазначають в компанії.

Попри все, Watsons щодня відкриває свої магазини та працює в тих місцях, де це безпечно та можливо, щоб в українців була можливість купити товари першої необхідності.

Крім того, компанія продовжує допомагати нашим захисникам, волонтерам, благодійним організаціям та усім, хто цього потребує. Наразі 299 магазинів та 10 аптек по Україні продовжують надавати найнеобхідніші товари клієнтам.

В компанії вірять, що дуже скоро окуповані території будуть звільнені і Watsons продовжить свою роботу для наших громадян.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога