Визначний день для Ірпінського податкового університету: заклад вшанували і воїни, і церква

15 червня 2022, 19:02Новини722

Этот материал также доступен на русском

Державний податковий університет  працював і працює, незважаючи на війну

  • Посилання скопійованоlink copied

Сьогодні, 15 червня 2022 року на території Державного податкового університету у м. Ірпінь Київської області відбулося кілька визначних для закладу подій.

Так, в.о. ректора університету Валентина Унинець-Ходаківська була нагороджена Подякою за співпрацю, значну благодійну допомогу та підтримку Збройних Сил України.

Зазначимо, що Державний податковий університет, окрім профільних спеціалістів, готує також арбітражних керуючих та здійснює підвищення їх кваліфікації. “Ми один з небагатьох вищих навчальних закладів України, який має ліцензію від Мінюсту для підготовки та підвищення кваліфікації арбітражних керуючих”, – зазначила ректор, і додала, що сподівається на те, що ДПУ зможе і надалі не лише готувати кваліфіковані кадри, але й підтримувати наших захисників та захисниць, що служать у ЗСУ.

Не залишилася alma mater податківців й без уваги Православної Церкви України.

Вперше університет відвідав Архієпископ Богуславський Олександр (Решетняк), вікарій Київський, який нагородив очільницю вишу Орденом Святого рівноапостольного князя Володимира Великого.

“Хочу засвідчити, що для нашого університету, для мене, це велика честь. Любов перемагає будь-яке зло, і сьогодні наша любов до нашої землі, до України, до Бога, дарує нам ту перемогу, заради якої ми так страждаємо. Ми маємо можливість сьогодні проявити свій патріотизм, силу духу, віри у краще майбутнє для нашого університету”, – зазначила у своїй промові пані Валентина. За її словами, Державний податковий університет працював і працює, незважаючи на війну.

“Ми тримаємося, і попри все продовжуємо освітній процес, плануємо відбудову університету. Наразі триває робота щодо оцінки реальних збитків. Рівень руйнації складає 40%, найбільше постраждав наш адмінкорпус, він вигорів вщент, інші корпуси та гуртожитки мають часткові руйнації, які потребують першочергових дій з пошуку фінансування для відновлення”, – відмітила в.о. ректора.

“На жаль, для російського агресора навіть дитячі садочки, школи та університети є військовою ціллю, але попри це ми маємо велику кількість партнерів і благодійників, які готові нас підтримувати і допомогти підготуватися до осені належним чином, накрити дахи, відновити наші котельні, щоб ми могли спокійно увійти в осінньо-зимовий період”, – відзначила Валентина Унинець-Ходаківська.

Символічною подією цього дня стало й висадження калини біля Алеї загиблих воїнів. “Минулоріч нашому університету виповнилося 100 років. У нас є прекрасні традиції, і одна з них – садити дерева. Це – наше майбутнє, наші паростки, які ми передаємо нашим дітям, нашим студентам і разом з тим відновлюємо нашу екосистему”, – підкреслила Унинець-Ходаківська, і додала, що саме візит архієпископа надихнув на висадження калини.

“Сьогодні у нас в гостях був Архієпископ Богуславський Олександр (Решетняк). Саме це дало нам таку гарну підставу висадити калину біля нашої Алеї загиблих воїнів, які в зоні АТО втратили життя, і, на жаль, ми маємо вже нових загиблих, а отже будемо продовжувати встановлювати меморіальні дошки. До речі, калину для висадки приніс наш співробітник, це був його душевний порив, тому що калина – символ України, тож сьогодні ми відбудовуємося і будемо оберігати калину, як символ”, – підсумувала свою промову очільниця вишу.

Довідково: Орден Святого рівноапостольного князя Володимира Великого – це орден Православної Церкви України. Його встановлено для нагородження єпископату, духовенства, мирян, а також українських і зарубіжних державних і громадських діячів, працівників культури та мистецтв за особливий внесок у справі відродження української держави і духовності, піднесення ролі української церкви в житті суспільства і держави

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога