Визначено порядок надання банками інформації про показник “ΣВалВирˮ

3 березня 2023, 09:00Новини239

Этот материал также доступен на русском

Інформацію про цей показник банки розпочнуть надавати після запровадження Кабінетом Міністрів України режиму експортного забезпечення відповідно до статті 191 Закону про ЗЕД

  • Посилання скопійованоlink copied

Національний банк України визначив порядок надання банками інформації про показник “ΣВалВирˮ – дані про суму експортних операцій резидента – суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності за заявами суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Національний банк України збиратиме таку інформацію у зв’язку з набранням чинності з 05 лютого 2023 року Законом України від 12 січня 2023 року № 2881-ІХ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо застосування режиму експортного забезпечення на період дії воєнного, надзвичайного стануˮ.

Інформацію про цей показник банки розпочнуть надавати після запровадження Кабінетом Міністрів України режиму експортного забезпечення відповідно до статті 191 Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність”.

Інформація буде надаватися банками у файлі 37X, який формується з урахуванням вимог, розміщених на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України у розділі “Статистика/Організація статистичної звітності/Реєстр показників статистичної звітності” за посиланням: https://bank.gov.ua/ua/statistic/nbureport/regindicator-statreport/files-21.

Зазначений порядок передбачений постановою Правління Національного банку України від 01 березня 2023 року № 11 “Про надання банками інформації щодо показника “ΣВалВирˮ.

Документ набирає чинності з 04 березня 2023 року, крім пункту 1, що набирає чинності з дня запровадження Кабінетом Міністрів України режиму експортного забезпечення відповідно до статті 191 Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність”.

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення