Огляд ЗМІ

Видобуток одного біткоїну коштує в Україні майже $13 000

17 серпня 2022, 14:26Новини231

Найдешевше майнити Bitcoin у Кувейті. Україна посідає 23 позицію

  • Посилання скопійованоlink copied

Найдешевше майнити Bitcoin у Кувейті. Україна серед 198 країн за доступністю видобутку найпопулярнішої криптовалюти посідає 23 позицію.

Таких висновків дійшли аналітики Управління енергетичної інформації США, Cable.co.uk та 911metallurgist в ході порівняння вартості видобутку 1 ВТС у різних країнах.

За оцінками експертів, для видобутку одного біткоїну потрібно 1449 кіловат-годин (кВтг) енергії. Це стільки ж, скільки середнє американське домогосподарство споживає приблизно за 13 років.

У 198 країнах, що включені у дослідження, середня вартість видобутку біткоїнів становила $35 404,03, що вище за поточну вартість біткоїну (близько $25 тис. станом на середину серпня 2022 року).

Найдорожче видобувати біткоїн у Венесуелі. Видобуток однієї монети в цій південноамериканській країні коштує колосальні $246 530,74, а це означає, що цей процес є далеко неприбутковим. Найдешевше місце для майнінгу — в Кувейті. Видобуток одного біткоїну там коштує $1 393,95. У цій країні Близького Сходу найдешевша електроенергія у світі: одна кіловат-година коштує в середньому всього 3 центи. Для порівняння: вартість одного кВтг в Україні для домогосподарств, які споживають понад 250 кВт·год на місяць, становить 1,68 грн, або близько 4 центів.

Видобуток одного біткоїну коштує в Україні $12 744,7.

Незважаючи на високі витрати на видобуток біткоїнів, багато людей вважають, що це варто початкових інвестицій. Є одна річ, яка робить біткоїн особливо привабливим, — це його обмежена пропозиція — для майнінгу доступно лише 21 мільйон монет, а на момент публікації цієї статті вже було видобуто понад 19 мільйонів.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Дослідження

Статті • БОРГ-review
путін власноруч і публічно, якщо не знищив вибудований роками імідж професійного борця з міжнародним тероризмом, то суттєво зашкодив йому

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Серед іншого, Директива спрямована на впровадження механізмів раннього виявлення неплатоспроможності та створення умов для врегулювання заборгованості без використання процедур банкрутства

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Преса нерідко виконує свої професійні обов’язки в небезпечних умовах, а в час війни працює ще й у смертельній небезпеці

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Відповідно до Постанови № 380 створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Навіть демонтувавши одну антилюдську систему, демократичний світ має бути пильним: історія триває…

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Рекомендуємо надавати інформацію про недобросовісних продавців до територіальних органів Держпродспоживслужби