За кордоном

Воррен Баффет втратив $8 млрд через крах SVB

15 березня 2023, 08:00Новини598

Баффет зазвичай інвестує у довгостроковій перспективі, тому його навряд чи хвилює короткостроковий удар по портфелю

  • Посилання скопійованоlink copied

Ціна фінансових акцій у портфелі американського інвестора-мільярдера Воррена Баффета, ймовірно, впала на $8 млрд за кілька останніх днів через крах Silicon Valley Bank, пише Business Insider.

Berkshire Hathaway Баффета втратила близько $6,6 млрд зі своїх часток у Bank of America та American Express. Але водночас мільярдер може отримати вигоду з нинішнього хаосу на банківському ринку й купити акції банків за зниженою ціною.

Баффет зазвичай інвестує у довгостроковій перспективі, тому його навряд чи хвилює короткостроковий удар по портфелю. «Я був би здивований, якби Баффет зараз не вкладав капітал у свої улюблені регіональні банки», – написав у Twitter Білл Екман, ще один інвестор-мисливець за знижками.

На кінець грудня минулого року компанія Баффета володіла акціями банківських, страхових і фінансових послуг на $74 млрд, свідчить останнє оновлення портфеля Berkshire Hathaway. Його найбільші активи включали Bank of America ($33 млрд) і American Express ($22 млрд).

За останні кілька днів ціна акцій Bank of America впала на 12%, що призвело до зменшення ціни частки Berkshire у банку приблизно на $4 млрд. Акції American Express впали на 10% за останні три торгові дні, скоротивши вартість частки Berkshire в гіганті-операторі кредитних карток на $2,6 млрд.

Акції інших фінансових компаній Berkshire також впали, включаючи Ally Financial (на 22%), US Bancorp (на 20%), Jefferies (на 15%), Citigroup (на 12%), BNY Mellon (на 11%) та Globe Life (на 10%). Загалом його 15 фінансових холдингів втратили $8 млрд за цей час.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону