Соцмережі

Водоліям – прибуток, а Тільцям доведеться попрацювати, – астрологічний прогноз на наступний тиждень

22 липня 2023, 20:22Новини113

Наразі найкращий час, щоб щось змінити у своїй професійній діяльності

  • Посилання скопійованоlink copied

Останній липневий тиждень для усіх знаків Зодіаку повинен бути спокійним та передбачуваним. Проте можливий невеликий застій у справах та зниження прибутку у бізнесі у підприємців, повідомляють астрологи.

Але наразі найкращий час, щоб щось змінити у своїй професійній діяльності та просунутися кар’єрними сходами.

ОВЕН (21.03-20.04).
Контакти i знайомства вiдкриють перспективи в особистому i професiйному життi. Не запускайте фiнансовi справи i не йдiть на авантюри. Не вередуйте, щоб стосунки з коханими принесли радiсть.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05).
Для успiху в бiзнесi доведеться напружитись. Якщо подолаєте труднощi, одержите надбавку до окладу, тiльки будьте уважнi з фiнансами. Любовним вiдносинам загрожують випробування.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).
У професiйному життi розрахунок i наполегливiсть принесуть прибуток. Уникайте конфлiктiв на роботi. Доходи повиннi бути хорошi. Прагнiть бiльше часу проводити з сiм`єю, дiтьми.

РАК (22.06-23.07).
Робота зажадає нестандартних пiдходiв. Якщо не вплутаєтеся в сумнiвнi операцiї, то накопичите грошей i придбаєте щось цiнне. У сiм`ї потрясiння маловiрогiднi. Не вiдмовляйтеся вiд поїздок.

ЛЕВ (24.07-23.08).
Успiх в роботi забезпечать смiливiсть, енергiйнiсть i талант органiзатора. Доходи будуть цiлком пристойними. Пощастить в любовi i дружбi. Залишаться сили i на домашнi справи.

ДIВА (24.08 -23.09).
На роботi проявляйте кмiтливiсть i правильно розподiляйте навантаження. Гнучко вiдстоюйте свої iнтереси. Прибуток вас порадує. Тиждень обiцяє розвиток романтичних вiдносин, змiцнення сiм`ї.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Освоюйте новi напрями в бiзнесi. Будьте активнi, а якщо робота не приносить радостi, шукайте нову. Доходи зростуть до кiнця тижня. Не вiдмовляйтеся вiд знайомств в людних мiсцях.

СКОРПIОН (24.10-22.11).
Робота зажадає активностi, завзятостi i терпiння. Смiливо розширюйте бiзнес. Ви можете досягти великих професiйних успiхiв i це обов`язково вiдобразиться на доходах. Будьте обережнi в особистих зв`язках.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Тиждень вдалий для бiзнесу, укладення угод. Доходи збiльшаться. Придiляйте увагу близьким, але не нехтуйте дружнiм спiлкуванням. Частiше бувайте на свiжому повiтрi.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01).
На роботi завойовуйте авторитет, демонструючи якостi менеджера. Можете пiднятися на чергову сходинку кар`єрних сходiв. Можливе отримання додаткового заробiтку. Не будьте обачливi в коханнi.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02).
Щоб подолати збої в роботi, ухвалюйте чiткi рiшення, не вiдмовляйтеся вiд порад колег. Не виключений солiдний прибуток. Пiдтримуйте себе у формi. З новими зв`язками будьте напоготовi, можливий обман.

РИБИ (20.02-20.03).
Проявляйте в роботi творчi здiбностi, оригiнальнiсть мислення, пiдвищуючи авторитет в очах начальства i колег. Доходи – не нижче за середнi. Гармонiя в сiм`ї легко досягається, але можливi дрiбнi сварки i образи.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону