Проблемні борги

Водоканал Мукачево вивісив списки з персональними даними боржників: люди обурені

15 березня 2021, 11:07Новини222

Этот материал также доступен на русском

У Мукачеві обурюються діями водоканалу – списки боржників, що включають персональні дані громадян, опинилися на вуличних дошках об’яв.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Мукачеві обурюються діями водоканалу – списки боржників, що включають персональні дані громадян, опинилися на вуличних дошках об’яв, – повідомляє pershij.

Відповідну публікацію у стрічці однієї з місцевих спільнот в соцмережі Фейсбук розмістила користувач Кати Литвинская.

«Наскільки це правомірно?» – йдеться у дописі до відповідних фото.

Такі дії співробітників Мукачівського міського комунального підприємства «Мукачівводоканал» викликали шквал коментарів від містян.

Зокрема, частина мукачівців стурбовані та обурюються тим, що всупереч чинному законодавству та Конституції України на дошках об’яв оприлюднили персональні дані людей, які заборгували за послуги водоканалу. Інші ж зазначають, що потрібно платити за спожиті послуги, щоб уникнути подібного.

«ММКП Мукачівводоканал, для вас Закон «Про захист персональних даних» та Конституція України існує, чи це хтось з ваших контролерів вирішив вислужитися, про яких кажуть: “дуракам закон не писан…”?, – запитала у коментарях до публікації мукачівка Олеся Габовда.

Ситуацію, що склалася, прокоментував в мережі й директор згаданого комунального підприємства Ігор Федорняк. Посадовець пообіцяв провести службове розслідування та зазначив, що винні будуть покарані. При цьому він зауважив, що списки боржників оприлюднюватимуть і надалі.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн