Внесено зміни до Порядку надання фінансової держпідтримки підприємцям

31 березня 2022, 12:59Новини171

Этот материал также доступен на русском

Компенсація процентів надається Фондом розвитку підприємництва суб’єкту підприємництва з метою зниження його фактичних витрат на сплату базової процентної ставки

  • Посилання скопійованоlink copied

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома, що 19.03.2022 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 року № 312 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 28 і 29» (далі – Постанова № 312).

Постановою № 312 внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 28 «Про надання фінансової державної підтримки» із змінами та від 24 січня 2020 року № 29 «Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету, передбачених для забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва» із змінами.

Так, згідно зі змінами до п. 13 Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва (далі – Порядок), зокрема компенсація процентів надається Фондом розвитку підприємництва суб’єкту підприємництва з метою зниження його фактичних витрат на сплату базової процентної ставки:

  • до рівня 0 відсотків річних – для реалізації мети надання державної підтримки, визначеної п.п. 4 п. у 4 Порядку (фінансування суб’єктів підприємництва – сільгосптоваровиробників для провадження сільгоспдіяльності на період воєнного стану та протягом шести місяців після його припинення чи скасування) – протягом шести місяців, а після завершення цього періоду та до завершення строку кредитування – до рівня 5 відсотків річних;
  • до рівня 0 відсотків річних – для реалізації мети надання державної підтримки, визначеної п.п. 5 п. 4 Порядку, – протягом воєнного стану та протягом одного місяця після його припинення чи скасування, а після завершення цього періоду та до завершення строку кредитування – до рівня 5 відсотків річних.

У період воєнного стану та протягом 180 календарних днів після його припинення чи скасування вимоги щодо приросту нових робочих місць, збереження робочих місць та вимоги щодо аналізу та подання відповідної звітності суб’єктом підприємництва не застосовуються.

Постанову № 312 опубліковано в офіційному виданні «Урядовий кур’єр» від 19.03.2022 № 62.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону