Вlunt bob стане трендом літа 2024 року: як виглядає найпопулярніша зачіска

27 травня 2024, 14:44Новини1395

Це каре, яке передбачає абсолютно рівний зріз – без звичної багатошаровості та прорідження пасм

  • Посилання скопійованоlink copied

Французька стрижка набула шаленої популярності навесні 2024 року. Очікується, що вона стане справжнім трендом майбутнього літа.

Розглянемо, як виглядає найпопулярніша зачіска.

Французька стрижка стане трендом літа 2024 року: як виглядає найпопулярніша зачіска - today.ua

Йдеться про стрижку, яка також відома як blunt bob. Стилісти запропонували звернути на неї увагу всім жінкам, волосся яких позбавлене об’єму, тонке та не виглядає здоровим та блискучим. Така зачіска дозволяє значно покращити його вигляд – за рахунок зрізування посічених кінчиків.

Блант боб перекладається з англійської мови як тупий боб. Це каре, яке передбачає абсолютно рівний зріз – без звичної багатошаровості та прорідження пасм. Зачіска увібрала та останній модний “писк” та нотки ретро-стилю.

Стрижку часто називають французькою, тому що саме у цій країні модниці обожнюють експериментувати саме з цією довжиною волосся – вище ключиць. Цей боб може бути як вкороченим, так і подовженим. Слід враховувати особливості обличчя – висоту чола, об’єм щічок та невеликі недоліки шкіри. Можна доповнити зачіску чубчиком або відмовитися від нього, випрямити волосся чи навпаки – завити його у локони.

Французька стрижка стане трендом літа 2024 року: як виглядає найпопулярніша зачіска

Вlunt bob – ідеальне рішення для жінок, які мають рідке та пошкоджене волосся. Відсутність градуювання візуально оздоровлює його. Майстер залишає чисте полотно без посічень, і пасма більше не виглядають “вбитими”, навіть після багатьох фарбувань та завивки.

Французьку стрижку можна назвати універсальною. Вона підійде жінці будь-якого віку та з будь-якою формою обличчя, крім занадто витягнутого.

Ідеальний блант боб – це рівне та гладке волосся. Такого еталонного ефекту вдається досягти, використовуючи засоби для укладання. Для укладання слід обрати гель або піну з сяючими частинками, потрібно щоб пасма виблискували на сонці.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону