Колізії та конфлікти

«Військовому комісару ЛНР» повідомлено про підозру

12 травня 2022, 11:33Новини513

Підозрюваний організував примусовий вступ осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Луганщини до лав так званої «Народної міліції ЛНР»

  • Посилання скопійованоlink copied

За процесуального керівництва прокурорів Луганської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру луганчанину у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, участі у діяльності не передбаченого законом збройного формування, та порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 260 та ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, в період з жовтня 2021 року по теперішній час 50-річний чоловік, перебуваючи на посаді «військового комісара ЛНР», підтримував режим окупації частини Луганської області та функціонування так званої «ЛНР».

Підозрюваний організував примусовий вступ осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Луганщини до лав так званої «Народної міліції ЛНР».

Своїми злочинними наказами чоловік ставив людей на військовий облік, проводив військові збори, зараховував їх до так званого «резерву Народної міліції ЛНР», здійснював загальну мобілізацію та примушував до проходження військової служби громадян України в рядах бойовиків псевдореспубліки на боці окупаційної адміністрації РФ.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими 3 управління (з дислокацією у м. Сєвєродонецьк) Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

За вчинене фігуранту загрожує позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Пресслужба Луганської обласної прокуратури

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога