Відбудова Київщини: в Ірпені відновлюють житлові будинки за сприяння Міжнародної організації з міграції

12 лютого 2024, 16:12Новини88

Этот материал также доступен на русском

Капітальний ремонт будинку передбачає відновлення та підсилення зовнішніх стін, заміну та підсилення пошкодженої частини даху, облаштування покрівлі та технічного поверху

  • Посилання скопійованоlink copied

На Київщині триває відбудова житла, яке було пошкоджене внаслідок російської збройної агресії. Відновлення об’єктів триває коштом місцевих, обласного та державного бюджетів, за рахунок субвенції місцевим бюджетам з державного бюджету, за урядовою програмою «єВідновлення» та за сприяння міжнародних партнерів і фондів. Зокрема, в Ірпені за сприяння МОМ буде відновлено три багатоквартирні будинки.

Один із них — 10-ти поверхівка на вулиці Северинівська, 162 на 40 квартир.

Капітальний ремонт будинку передбачає відновлення та підсилення зовнішніх стін, заміну та підсилення пошкодженої частини даху, облаштування покрівлі та технічного поверху. Крім того, планується підсилення та заміна пошкоджених віконних і дверних прорізів. Додатково підрядник проведе утеплення будинку з фасадними роботами, опорядження внутрішніх приміщень загального користування. Також проєктом передбачені електромонтажні роботи з заміни електроосвітлення сходів та тамбурів.

Наразі проєкт капремонту потребує коригування, оскільки під час додаткового обстеження підрядником та представниками МОМ було виявлено невідповідність наявних пошкоджень до запланованих проєктних робіт. Зокрема, дообстеження потребують покрівля та перекриття будівлі.

Тож перший заступник голови КОДА Микола Бойко провів робочу зустріч біля будинку разом з першим заступником Ірпінського міського голови Андрієм Кравчуком, представниками Міжнародної організації з міграції та підрядника. Під час зустрічі оглянули пошкодження будинку, обговорили початок проведення капремонту та поточну проблематику.

Наразі фахівці працюють над тим, щоб внести до переліку ремонтних робіт всі необхідні доповнення. На об’єкті вже почались підготовчі роботи для проведення капітального ремонту будинку.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом