Зверніть увагу

Верховна Рада утворила ТСК з захисту прав та вирішення проблем військових – чим займатиметься комісія

20 листопада 2023, 15:25Новини159

Этот материал также доступен на русском

До комісії можна звернутися, якщо є проблеми з: законними виплатами, відмові у лікуванні, відмові у відпустці, відправки на “нуль” без базової підготовки тощо

  • Посилання скопійованоlink copied

Постановою Nº3393-IX від 21.09.2023 Верховна Рада Уĸраїни утворила тимчасову слідчу комісію з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства у Міністерстві оборони, Збройних Силах, інших військових формуваннях, правоохоронних органах спеціального призначення, посади в яких комплектуються військовослужбовцями.

Таким чином у громадян з’явилась можливість звернутися до ТСК ВР з проблемних питань в ЗСУ, МО, ТЦК, ВЛК, МСЕК для збору фактів та випадків зловживань відносно військових.

До комісії можна звернутися, якщо є проблеми з: законними виплатами, відмові у лікуванні, відмові у відпустці, відправки на “нуль” без базової підготовки, невідповідними умовами знаходження на навчанні, невидачею базового обмундирування, а також іншим, що пов’язано зі зловживаннями, перевищенням повноважень, корупцією, неефективним керуванням, злочинними наказами, моральними та психологічними знущаннями тощо.

Для звернення потрібно заповнити форму онлайн за посиланням, на пошту helptskvr@gmail.com чи за номером телефону +38 096-648-29-11.

Діяльність цієї тимчасової слідчої комісії не займається розподіленням БК та техніки, пошуком зниклих безвісти, полоненими та загиблими.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…