Великий бізнес у грудні збільшив сплату податків майже на 52%

14 січня 2022, 12:34Новини61

Этот материал также доступен на русском

Доля платежів від великого бізнесу, що обслуговується  Міжрегіональним управлінням, за результатами грудня 2021 року склала 18,8 відсотки від податкових платежів Державного бюджету по Україні.

  • Посилання скопійованоlink copied

Протягом грудня 2021 року платниками Центрального управління забезпечено збір платежів до загального фонду Державного бюджету в розмірі 15,9 млрд грн, що на 5,4 млрд грн або на 51,9 % більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив начальник Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Микола Чмерук.

За його словами, доля платежів від великого бізнесу, що обслуговується Міжрегіональним управлінням, за результатами грудня 2021 року склала 18,8 відсотки від податкових платежів Державного бюджету по Україні. В тому числі, податок на прибуток – 33,9 %, податок на додану вартість – 34 %, акцизний податок – 25,0 відсотки.

У розрізі основних податків до держбюджету надійшло податку на додану вартість 11,1 млрд грн, акцизного податку – 2,2 млрд гривень.

Слід відмітити зростання надходжень в порівнянні з груднем 2020 року по податку на додану вартість – на 4,4 млрд грн або в 1,7 рази, з податку на прибуток підприємств – на 0,2 млрд грн або на 47,2 %.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Якими будуть наслідки?

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У 2021 році традиційні фінансові інструменти показали свою безпорадність перед інфляцією. Як вберегти накопичене від знецінення у 2022 році?

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Уже незабаром депутати можуть знизити податкове навантаження на представників великого грального бізнесу

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
До фіксації порушень Правил дорожнього руху (далі ПДР) залучать активних громадян

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У справах щодо транскордонної неспроможності об’єктом домовленостей є питання початку, розгляду та припинення проваджень у справах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Економіка лісової галузі здатна продукувати мільярди гривень бюджетних надходжень