За кордоном

Великі власники криптовалюти перестали купувати біткоїн

10 січня 2023, 16:28Новини213

Становище біткоїна зараз не на жарт лякає криптокитів, ризики для інвестицій яких значно зросли

  • Посилання скопійованоlink copied

Згідно з даними криптовалютних аналітиків, великі інвестори припинили масово купувати біткоїн (BTC) – все через низьку ліквідність ринку. Враховуючи, що криптокити не здійснюють торгів з ВТС, будь-які великі ордери на купівлю чи продаж можуть істотно вплинути на вартість флагманської криптовалюти.

Що означає ліквідність ринку?

Якщо ліквідність висока, цифровий актив можна швидко і легко купити чи продати, без особливого впливу на його ціну. Низька ліквідність означає, що криптовалюту купити чи продати швидко не вдасться, у такому випадку великі транзакції впливають на вартість активів.

За словами спеціалістів біржі Bitfinex, наразі глибина криптовалютного ринку (масштаб активності на ринку, що не викликає зміни рівня цін) надто низька. Тому будь-який великий ордер від інвесторів вдвічі сильніше вплине на графік ціни біткоїна, ніж це було декілька місяців тому.

«Становище біткоїна зараз не на жарт лякає криптокитів, ризики для інвестицій яких значно зросли», — наголосили експерти Bitfinex.

Зауважимо, що у 2022 році інституційні інвестори вклали у криптовалюти лише $ 433 мільйони. Це стало найгіршим показником із 2018 року. Значне падіння розмірів інвестицій у 2022 році спричинене волатильністю ринку, великими потрясіннями в індустрії (як крає Terra та FTX) та помітним посиленням контролю з боку регуляторів. Саме тому, за словами експертів, скорочення крипто-інвестицій на 95%, порівняно з 2021 роком, цілком очікуване.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро