За кордоном

Велика Британія ввела нові санкції проти росії: що відомо

23 червня 2022, 16:41Новини305

Этот материал также доступен на русском

Йдеться про заборону на експорт або використання в росії авіаційного палива та паливних домішок.

  • Посилання скопійованоlink copied

Велика Британія ввела додаткові санкції проти росії, які забороняють експорт у країну-агресора банкнот фунтів чи євро, технологій та авіаційного палива, йдеться в повідомленні на сайті уряду Великої Британії, зазначають Investory News.

Так, забороняється експорт товарів і технологій, що використовуються для внутрішніх репресій (зокрема зброї), товарів та технологій, що стосуються хімічної та біологічної зброї, морських товарів та технологій, а також додаткових нафтопереробних та важливих галузевих товарів і технологій.

Зокрема, йдеться про заборону на експорт або використання в росії авіаційного палива та паливних домішок, а також заборону на постачання такої продукції до росії або використання в росії. Цей пункт включає і відповідну технічну допомогу, фінансові та брокерські послуги.

Нові санкції забороняють постачати до росії або для використання у рф банкноти фунтів стерлінгів або євро, а також забороняють надання таких банкнот особам, пов’язаним із країною-агресором. Це стосується не лише рф, а й деяких тимчасово окупованих територій України.

Також санкції включають заборону на імпорт, придбання або постачання і доставку товарів, що генерують прибуток, і походять з росії або відправляються з росії (а також пов’язана технічна допомога, фінансові та посередницькі послуги). Крім того, забороняється надавати технічну допомогу чи інші послуги, пов’язані з імпортом чавуну та сталі.

Наголошується, що існують винятки із введених обмежень — відповідні ліцензії надаватимуться в дуже обмеженій кількості випадків.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?