За кордоном

Вдова Навального закликала ЄС не визнавати переобрання Путіна президентом росії

20 лютого 2024, 14:54Новини98

Этот материал также доступен на русском

Також, за її словами, ЄС необхідно запровадити персональні санкції щодо довірених осіб Путіна

  • Посилання скопійованоlink copied

Вдова політика Олексія Навального Юлія Навальна закликала владу Євросоюзу не визнавати результати майбутніх президентських виборів у Росії, а також посилити санкції проти путінських еліт.

«Путін убив мого чоловіка за місяць до так званих виборів. Ці вибори фальшиві, але Путіну вони все одно потрібні. Для пропагування. Він хоче, щоб увесь світ вірив, що всі в Росії його підтримують та захоплюються ним. Не вірте цій пропаганді. Не визнавайте ці вибори», — сказала Навальна на засіданні Ради ЄС з міжнародних справ 19 лютого.

Також, за її словами, ЄС необхідно запровадити персональні санкції щодо довірених осіб Путіна. «Їх приблизно 500 людей. Знаменитості, співаки та актори, які агітують за Путіна, підтримують його та допомагають його вбивчому режиму вижити. Якщо вони так люблять Путіна, чому у них дома та вілли в Європі? Їхні діти та дружини теж усі тут», — наголосила Навальна.

Крім цього, вона вважає за необхідне ввести санкції проти сімей пов’язаних з Путіним російських мільярдерів, оскільки вони «не сильно постраждали» і переписали все, чим володіють в ЄС, на родичів та друзів. «Вілла колишньої дружини Володимира Путіна Людмили у Біарріці, куплена на корупційні гроші, досі не заарештована! Друзі Путіна просто сміються з вас», — сказала Навальна.

Крім того, вона закликала владу ЄС робити різницю між Путіним і Росією і допомагати людям, які біжать із країни через війну та диктатуру. «Їм потрібне співчуття та захист. Їх не слід карати, їм треба допомагати. Необхідний механізм, подібний до сучасної Нансенівської комісії. Саме ці люди якось стануть частиною Прекрасної Росії майбутнього. Вони хочуть допомогти Росії стати нормальною країною, щоби швидше повернутися додому. І ви теж маєте їм у цьому допомогти», — зазначила Навальна.

Напередодні Юлія Навальна у зверненні до росіян заявила, що продовжить справу чоловіка після його смерті у російській колонії.

У Кремлі назвали звинувачення Навальної «абсолютно голослівними» та «хамськими».

Зверніть увагу
Сьогодні, 10:17 • Новини • Зверніть увагу
За кордоном
17 травня 2024, 17:47 • Новини • За кордоном

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення