ВАКС оштрафував свідка у справі про хабар колишньому слідчому СБУ

6 квітня 2023, 17:33Новини249

ВАКС оштрафував свідка у справі про хабар колишньому слідчому СБУ

  • Посилання скопійованоlink copied

Вищий антикорупційний суд оштрафував на 1342 грн одного зі свідків у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього старшого слідчого в особливо важливих справах управління Служби безпеки України в Одеській області Сергія Глівінського у вимаганні та одержанні 80 тисяч доларів неправомірної вигоди. Таке рішення 27 березня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання прокурора – задовольнити частково. Визнати неявку свідка такою, що здійснена без поважних причин. Накласти грошове стягнення на свідка за неявку без поважних причин за викликом суду у розмірі 0,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 1342 грн», – ідеться в рішенні.

Як відомо, у 2021 році АП ВАКС збільшила заставу ексслідчому СБУ Глівінському і відправила його повторно під варту. За нього внесли заставу і він вийшов із СІЗО під такі обов’язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із міста Одеси без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет.

Нагадаємо

  • 11 серпня 2021 року САП скерувала до суду справу ексслідчого СБУ Сергія Глівінського. За даними слідства, старший слідчий в особливо важливих справах слідчого відділу Управління СБУ, в межах розслідування кримінального провадження за підозрою громадянина США, вимагав та одержав від останнього неправомірну вигоду в особливо великому розмірі за вчинення процесуальних та слідчих дій, що вплинули на пом’якшення запобіжного заходу, скасування арешту майна та банківських рахунків іноземця.

Джерело

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
Верховний Суд неодноразово звертав увагу на поновлення процесуальних строків, пов'язаних з війною

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Одним із найпоширеніших наслідків банкрутства для юридичної особи являється відсутність можливості контролю над власною компанією та вимушене припинення її діяльності

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету