Огляд ЗМІ

В Україні запустили платформу для бізнесу. Підприємці зможуть обмінюватися фахівцями, обладнанням та ресурсами

3 травня 2022, 14:00Новини138

Сервіс є безкоштовним

  • Посилання скопійованоlink copied

Національна електронна біржа (НЕБ), оператор системи електронних аукціонів Прозорро.Продажі, запускає онлайн платформу «Один одному». Платформа має допомогти юрособам, підприємцям, установам та організаціям обмінюватися фахівцями, обладнанням, технологіями, ресурсами, потужностями.

Ключові факти

  • Платформа обʼєднає представників бізнесу, які бажають дати роботу своїм співробітникам, або задіяти потужності та ресурси, що не завантажені в нинішніх умовах на 100%. Підприємці зможуть знайти кваліфікованих фахівців, обладнання, отримати допомогу в налаштуванні бізнес-процесів тощо.
  • Проєкт дасть людям можливість заробляти відповідно до свого професійного профілю, а також допоможе підприємцям відбудувати свої бізнеси та підтримати економіку, зазначила керуюча партнерка НЕБ Євгенія Божко.
  • Сервіс є безкоштовним. Для того, щоб розпочати роботу з сервісом кожна зі сторін має пройти реєстрацію на сайті та подати заявку в необхідну рубрику згідно із своєю метою. Після чого відстежувати оголошення та комунікувати з зацікавленими сторонами на платформі.
  • Після завершення перемовин між сторонами укладається угода про співпрацю за необхідності. НЕБ працює над системою автоматичного зіставлення заявок, а також підписання угод в електронній формі ЕЦП.

Контекст

У квітні ДП «Прозорро.Продажі» запустило платформу з релокації бізнесу. Подавати заявки можуть як підприємства, що потребують переміщення, так і компанії, які готові надати для цього приміщення чи інші активи.

Також українці запустили онлайн-платформу Work4UA на підтримку підприємців, які продовжують працювати в умовах війни. Проєкт «Працюй на перемогу» має на меті залучити фінансову підтримку від іноземних та українських громадян, компаній і організацій для малого та середнього бізнесу України.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Дослідження

Статті • БОРГ-review
З найбільшими проблемами традиційно стикаються особи, які придбали нерухомість в іпотеку

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Лікарі підтримують зв’язок між собою, перш за все, для надання взаємодопомоги у цей буремний час

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Одним із беззаперечних драйверів повоєнного відновлення має стати будівельна галузь

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Не весь бізнес в Україні працює прозоро, не всі будинки побудовані однаково

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Головне – що навіть за умов воєнного стану український бізнес повертається до життя

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Держава у разі воєнного конфлікту має обов'язок запровадити  відповідні механізми компенсації вартості знищеного майна, житла та землі