Проекти та інновації

В Україні з’явився новий бізнес-акселератор

18 березня 2021, 10:54Новини125

Этот материал также доступен на русском

Серед пріоритетних індустрій представники бізнес-акселератора назвали цифрову трансформацію, кіберспорт, ігри, спорт й OTT.

  • Посилання скопійованоlink copied

Голова ІТ-компанії Digis Нікіта Нагаткін разом з колишнім головою Eurosport Жаном-Террі Августіном створили бізнес-акселератор Richelieu V, який планує інвестувати від $10 тис. до $100 тис. у стартапи в обмін на долю у компаніях, повідомляє Іnvestory.news.

“Richelieu V планує співпрацювати зі стартапами на стадіях Pre-seed, Seed та Series A”, — йдеться у повідомленні. Серед пріоритетних індустрій представники бізнес-акселератора назвали цифрову трансформацію, кіберспорт, ігри, спорт й OTT.

Крім фінансування на ранніх стадіях, стартапи отримають від Richelieu V доступ до експертних стратегічних порад від ветеранів індустрії, доступ до дослідної IT-команди та міжнародної мережі менторів, а також допомогу із залученням інвестицій.

“Інвестуючи у велику кількість стартапів і перебуваючи у раді директорів деяких з них, я усвідомив, скільки їм потрібно часу, щоб знайти хорошу команду для реалізації ідей. Тому об’єднати наші сили з Микитою стало очевидним рішенням. У Digis вже є талановита команда з понад 120 фахівців, міжнародне портфоліо з клієнтів від ранніх стартапів до “єдинорогів”, – зазначив Жан-Тьєррі Августин.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Прийняті норми законів в цілому направлені на протидію та запобіганню дискримінації прав людини, пов’язаних саме з трудовими відносинами

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Забудовники перекладатимуть усі додаткові витрати на покупців та інвесторів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Як заробляють, на що витрачають, на чому економлять і як кредитуються українці під час війни?