В Україні триває процес становлення професії «Арбітражний керуючий»

28 січня 2022, 16:51Новини1245

Этот материал также доступен на русском

Затвердження стандарту не впливає на поточну діяльність арбітражного керуючого, оскільки не передбачає будь-яких форм переатестації тощо.

  • Посилання скопійованоlink copied

Наказом Мінекономіки від 12.01.2022 р. №95-22 затверджено професійний стандарт «Арбітражний керуючий». 26.01.2022 р. зазначений професійний стандарт внесено до відповідного державного реєстру, зазначає НААКУ.

Так, у документі систематизовано і розкрито основні вимоги до загальних і професійних компетентностей арбітражного керуючого за форматом Національної системи кваліфікацій і Національної рамки кваліфікацій.

Як зазначають у НААКУ, затвердження цього стандарту не впливає на поточну діяльність арбітражного керуючого, оскільки не передбачає будь-яких форм переатестації тощо. Державний орган з питань банкрутства та Національна асоціація арбітражних керуючих України не здійснюють жодних контрольних заходів щодо виконання вимог професійного стандарту.

Водночас наявність професійного стандарту надає можливість Національній асоціації арбітражних керуючих України створити акредитований кваліфікаційний центр, уповноважений на оцінювання і визнання результатів підвищення кваліфікації арбітражних керуючих, зокрема, здобутих шляхом неформальної чи інформальної освіти.

З текстом професійного стандарту можна ознайомитися тут.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

НААКУ

Статті • Влада i люди
Окремо на заході було проведено лотерею та благодійний збір на допомогу одному з українських військових підрозділів

НААКУ

Статті • Влада i люди
Серед найближчих завдань НААКУ – продовжити роботу з передачі функцій щодо підвищення кваліфікації від Міністерства юстиції та просувати законопроєкти 4409 і 7442

НААКУ

Статті • Влада i люди
Післявоєнна ситуація, як кажуть, посадить в один човен (мабуть, вперше в історії України) боржника разом з кредиторами

НААКУ

Статті • Влада i люди
На початку червня вже є інформація про суттєві виплати по Дніпропетровській та Запорізькій областях. Раніше АК отримували винагороду по Полтавській, Сумській, Тернопільській та Харківській областях

НААКУ

Статті • Влада i люди
Важко зрозуміти мету і завдання щодо удосконалення порядку проведення перевірок арбітражних керуючих в контексті ролі держави у сфері регулювання відносин неспроможності

НААКУ

Статті • Влада i люди
Виконуючи складну, морально виснажливу роботу, він, як і інші представники юридичної професії, хоче отримувати гідну оплату. До того ж, вчасно.