Зверніть увагу

В Україні розширили коло отримувачів допомоги на оздоровлення дітей

15 серпня 2023, 13:46Новини411

Взяти участь у програмі “єОздоровлення” можуть діти вразливих категорій населення: з малозабезпечених, багатодітних сімей, а також діти з інвалідністю.

  • Посилання скопійованоlink copied

В Україні розширили отримувачів допомоги у рамках державної програми “єОздоровлення”.

Згідно з рішенням Кабміну, тепер скористатися виплатами у розмірі 14 000 грн. на оздоровлення дітей можуть мешканці всіх областей України, а не лише деокупованих областей.

Хто має право на отримання допомоги

Взяти участь у програмі “єОздоровлення” можуть діти вразливих категорій населення: з малозабезпечених, багатодітних сімей, а також діти з інвалідністю.

Претендувати на отримання путівки можуть діти віком від 7 до 18 років. Путівка на оздоровлення надається на 21 календарний день, а на відпочинок – на 14 днів. Гроші на оплату путівки видаються сім’ям готівкою.

До серпня програма діяла у десяти областях України: у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській та Київській. Згідно з рішенням уряду, тепер можливість отримати кошти на путівки стала доступною для мешканців усіх регіонів країни.

 

Як отримати 14 000 грн на оздоровлення

Щоб отримати соціальну допомогу від держави, потрібно бути зареєстрованим у “Дії”. Туди надійде повідомлення від органів соціального захисту, після чого батьки мають звернутися до ПриватБанку та отримати спеціальну картку, на яку будуть зараховані кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів.

Після отримання грошей на рахунок, потрібно зайти на сайт rstmo.ioc.gov.ua/mop/search до пункту “Пошук закладу”, натиснути галочку біля “єОздоровлення (для власників спеціальних банківських рахунків)”, знайти пункт “Шукати”, після чого вибрати заклад відпочинку для своєї дитини з переліку доступних.

Потім потрібно натиснути “Подати заявку” та внести персональні дані. Після заповнення анкети залишилось “Подати заявку”.

Привезти дитину до санаторію чи табору мають особисто батьки. Оплата путівки відбувається на місці за допомогою спеціальної картки, яку видав ПриватБанк.

Джерело

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні