В Україні буде створено спеціальний рахунок під адмініструванням МВФ, – НБУ

30 березня 2022, 09:03Новини87

Этот материал также доступен на русском

Голова Національного банку України Кирило Шевченко разом із заступниками зустрівся з керівником місії МВФ по Україні Іванною Владковою-Холлар та постійним представником МВФ в Україні Ваграмом Степанян

  • Посилання скопійованоlink copied

28 березня Голова Національного банку України Кирило Шевченко разом із заступниками зустрівся з керівником місії МВФ по Україні Іванною Владковою-Холлар та постійним представником МВФ в Україні Ваграмом Степаняном.

Голова Національного банку подякував представникам МВФ за підтримку і допомогу, яку надав Фонд Україні у перші дні війни, затвердивши додаткове фінансування нашій країні за програмою екстреної підтримки Rapid Financing Instrument (RFI).

“Ми вдячні Фонду за оперативну реакцію на наше звернення та швидке прийняття рішення щодо виділення фінансової допомоги нашій державі”, – сказав Кирило Шевченко.

Під час зустрічі сторони обговорили поточну економічну ситуацію в Україні та заходи, вжиті Національним банком із перших днів війни для забезпечення фінансової стабільності. НБУ поінформував партнерів стосовно своїх зусиль щодо посилення міжнародних економічних санкцій для російської федерації.

Учасники зустрічі торкнулися питання створення спеціального рахунку під адмініструванням МВФ для того, щоб держави–члени Фонду й надалі могли надавати допомогу українській економіці на двосторонній основі. Також обговорили шляхи консолідації зусиль міжнародних партнерів з метою підтримки та відновлення України.

“Для нас вкрай важливо підтримувати постійний контакт із міжнародною спільнотою, адже фінансова та експертна підтримка таких міжнародних партнерів, як МВФ, допоможе відновити та розвивати Україну після війни”, – наголосив Кирило Шевченко.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога