Зверніть увагу

В Україні 24% мостів перебувають у критичному стані, – Мінінфраструктури

21 серпня 2023, 17:26Новини230

Більше третини балансоутримувачів не володіють реальною інформацією про стан своїх мостів, а чверть усіх споруд у країні знаходяться у критичному стані

  • Посилання скопійованоlink copied

Комісія з перевірки стану мостових споруд проаналізувала основну інформацію щодо реального стану більшості українських мостів. З них 24% перебувають у критичному стані – є непрацездатними або обмежено працездатними. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, передає Цензор.НЕТ.

У рамках роботи Комісії було фіналізовано пропозиції для розв’язання проблем із розвитком та утриманням мостів і запобігання погіршення їхнього стану. Відповідний звіт було презентовано під час підсумкового засідання Комісії під головуванням Віце-прем’єр-міністра з відновлення – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова.

Головне питання, на яке повинна була дати відповідь Комісія, – який реальний стан українських мостів і які рішення необхідні, щоб запобігти всім можливим ризикам. На жаль, більше третини балансоутримувачів не володіють реальною інформацією про стан своїх мостів, а чверть усіх споруд у країні знаходяться у критичному стані“, – прокоментував віцепрем’єр з відновлення Олександр Кубраков.

На основі результатів роботи Комісії вже сформовано конкретні пропозиції, зокрема законодавчо закріпити пріоритетне спрямування коштів на реконструкцію чи капітальний ремонт аварійних мостів.

Комісія запропонувала доручити всім балансоутримувачам провести огляд усіх аварійних мостів та розробити комплекс протиаварійних заходів, реалізувати їх та прозвітувати за їх результатом.

Якщо мости є на дорогах державного значення, їх знімуть з балансу територіальних громад і передадуть Агентству відновлення. Наразі до Агентства вже надійшли відповідні пропозиції від балансоутримувачів щодо 28 мостів.

Також буде використано Аналітичну експертну систему управління мостами (АЕСУМ) для складання планів будівництва та утримання мостів. Система буде спрямована на збирання та постійне оновлення інформації про реальний стан мостів.

Інформація про стан мостів та пропозиції щодо розв’язання проблем будуть передані на розгляд РНБО та Кабміну.

Джерело: https://censor.net/ua/n3438750

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
«Відсутніх боржників» швидко ліквідовували та визнавали погашеними їх борги перед кредиторами

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.