За кордоном

В РФ визначили перелік програм, обов’язкових для встановлення на ПК, телефони і телевізори

2 серпня 2023, 16:24Новини196

Зазначається, що програмне забезпечення буде обов’язковим для встановлення на мобільні телефони, комп’ютери і телевізори з цифровим блоком управління

  • Посилання скопійованоlink copied

Глава російського уряду Михаіл Мішустін затвердив новий перелік російського програмного забезпечення, обов’язкового для попереднього встановлення на комп’ютерну та мобільну техніку у 2024 році. Про це повідомляє російський “Интерфакс” із посиланням на прес-службу уряду.

Зазначається, що програмне забезпечення буде обов’язковим для встановлення на мобільні телефони, комп’ютери і телевізори з цифровим блоком управління.

Згідно з підписаною Мішустіним постановою, з якою ознайомився кореспондент “Интерфакса”, до оновленого переліку входять 40 найменувань, зокрема продукція “Яндекса”, “ВКонтакте” і “Касперського”.

У новий список, крім програм, обов’язкових для попереднього встановлення цього року, додано кілька відеосервісів. При цьому власники електронних пристроїв, як і раніше, зможуть самостійно робити вибір, якою програмою або додатком користуватися“, – повідомили в уряді РФ.

Нагадуємо:

Закон про обов’язкове попереднє встановлення російських програм на смартфони, планшети, комп’ютери та телевізори, які продають у РФ, із функцією Smart TV набув чинності у квітні 2021 року.

Відбір для занесення конкретних застосунків до переліку веде Мінцифри. Для попереднього встановлення відбирають найпопулярніші застосунки з аудиторією не менше ніж 500 тисяч користувачів (за винятком окремих класів програм).

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна