В ОП пояснили, коли можна буде виставити РФ «рахунок» на відбудову

14 березня 2022, 11:17Новини473

Этот материал также доступен на русском

Повну суму необхідних коштів можна буде оцінити лише коли закінчиться війна, і буде видно масштаби всіх руйнувань, які наразі збільшуються з кожним днем

  • Посилання скопійованоlink copied

Повну суму необхідних коштів для відбудови України можна буде оцінити лише коли закінчиться війна, і тоді побачимо масштаби всіх руйнувань. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів заступник глави Офісу президента України Ігор Жовква, – пише finance.ua.

«Суми зараз можуть різні називатися. У нас є певна сума, яку ми для себе маємо на увазі і проговорюємо в переговорах з ЄС. Ви бачили, що в Україні створять чотири фонди з відновлення, де треба буде накопичувати кошти. Ще до початку повномасштабної війни росії проти України ми говорили про донорську конференцію (про це говорив президент Євроради Шарль Мішель. — Ред.), яка мала бути проведена ЄС. Зараз ця ідея стає ще більш актуальною. Очевидно, повну суму необхідних коштів можна буде оцінити лише коли закінчиться війна, і ми бачитимемо масштаби всіх руйнувань, які, на жаль, збільшуються з кожним днем. Але безумовно вже сьогодні таку роботу ми проводимо», — сказав він.

Він підкреслив, що Президент у своїх розмовах із керівництвом і державами-членами ЄС говорить про необхідність відбудови України.

Як повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський сподівається, що світова спільнота не вірить у майбутнє російської федерації. Натомість готується підтримати відбудову України після війни.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону