В ОП анонсують щотижневі ініціативи для підтримки економіки України

20 березня 2022, 13:16Новини123

Этот материал также доступен на русском

Нині готується програма компенсації роботодавцям за збереження і створення робочих місць

  • Посилання скопійованоlink copied

В Офісі Президента планують щотижня впроваджувати ініціативи для підтримки української економіки. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це сказав заступник керівника Офісу Президента Ростислав Шурма під час всеукраїнського телемарафону.

“Я думаю, що щотижня ми будемо розробляти та впроваджувати декілька нових ініціатив, і всі вони фокусуватимуться навколо спрощення податкової системи, подальшого наповнення фінансуванням і ліквідністю, стимулювання створення робочих місць”, – розповів Шурма.

За його словами, нині готується програма компенсації роботодавцям за збереження і створення робочих місць. Також розробляється державна програма відновлення України, завдяки якій будуть створені додаткові робочі місця.

Як повідомляв Укрінформ, за даними Міністерства економіки, у населених пунктах, де ведуться безпосередні бойові дії, 75% бізнесу зупинило свою роботу.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні