В Ірпені та Бородянці збудують два ЖК по 50 000 кв м кожен. Житло планують здати за півроку

3 травня 2022, 15:22Новини414

Крім того в Київській області є ще понад 42 000 кв. м квартир, введених в експлуатацію та готових до викупу. Із забудовниками проводяться консультації

  • Посилання скопійованоlink copied

Взруйнованих війною Ірпені та Бородянці планується побудувати два житлові комплекси по 50 000 кв м кожен протягом пʼяти місяців, повідомив голова Київської ОВА Олександр Павлюк на зустрічі із забудовниками. За його словами, для будівництва ЖК уже обрано ділянки.

Ключові факти

  • Влада Київської області підготувала пропозиції для забудовників регіону, сказав Павлюк. Забудовники ухвалять рішення про участь у проекті після вивчення ескізів і технічного завдання.
  • Для будівництва житлових комплексів уже обрано ділянки з урахуванням необхідних комунікацій і дорожньої інфраструктури. За словами Павлюка, проєкт передбачає також будівництво бомбосховищ, дитячих майданчиків та іншої соціальної інфраструктури.
  • Процедури старту будівельних робіт і введення в експлуатацію для таких проектів можуть бути спрощені на законодавчому рівні, зазначив голова Київської ОВА.
  • Крім того, Павлюк повідомив, що в Київській області є понад 42 000 кв. м квартир, введених в експлуатацію та готових до викупу. Із забудовниками проводяться консультації за рекомендованою ціною для викупу квартир, які повинні мати всю необхідну сантехніку та меблі.

Контекст

Зокрема, у Бородянці близько 800 житлових одиниць або зруйновані повністю, або потребують ремонту. Найбільше зруйновані саме багатоквартирні будинки. Як писали Texty, при поверхневому аналізі з доступних відкритих джерел, лише Ірпінь, Гостомель, Буча, Бородянка потребуватимуть понад 10 000 квартир чи окремих помешкань для людей, в яких війна забрала дах над головою.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро