За кордоном

В Індії можуть заборонити оборот і видобуток криптовалюти

15 березня 2021, 16:51Новини176

Этот материал также доступен на русском

Раніше стало відомо, що влада країни хоче створити сприятливу основу для створення офіційної цифрової валюти.

  • Посилання скопійованоlink copied

Індія розглядає законопроєкт, що забороняє криптовалюту, а також накладає штрафи на всіх, хто торгує або володіє такими цифровими активами. Дану інформацію надав Reuters високопоставлений урядовий чиновник, зазначає Investory News.

Джерело впевнене, що законопроєкт в підсумку стане законом, оскільки уряд прем’єр-міністра Нарендри Моді (Narendra Modi) має впливову більшість у парламенті.

Якщо закон буде ухвалений, Індія стане першою великою економікою, яка зробить зберігання криптовалюти незаконним. Навіть Китай, який заборонив видобуток і торгівлю криптовалюти, не карає за володіння нею.

Так, законопроєкт передбачає кримінальну відповідальність за володіння, випуск, видобуток, передачу криптовалюти й торгівлю нею. Ще в лютому повідомлялося, що в Індії буде введена повна заборона на інвестиції в криптовалюті, а наявним інвесторам буде надано перехідний період для виведення своїх активів, проте інвестори сподівалися, що влада може послабити увагу на перспективному ринку. Відповідно до законопроєкту, власникам криптовалюти буде надано до шести місяців, щоб позбутися своїх активів.

Раніше стало відомо, що влада країни хоче створити сприятливу основу для створення офіційної цифрової валюти, яка буде випущена Центральним банком Індії.

Як зазначається, Міністерство фінансів Індії не відповіло на прохання Reuters прокоментувати ситуацію.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Перелік підстав евакуації авто є виключним

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Вивезення підприємств здійснюється у випадках, коли існує така логістична можливість без надмірної загрози для водіїв та залізничників

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Для бизнеса важно не иметь «открытой валютной позиции»

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Протягом одного року, до 1 вересня 2022 року, українці матимуть змогу відкрито заявити державі про свої реальні статки, зокрема про ті, з яких не було сплачено податки

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Значна увага ревізорів прикута до суб’єктів великого підприємництва, у яких обсяг можливих порушень та, відповідно, податкових донарахувань найбільший

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Чим прозоріша система, тим менше пільг й менше порушень