За кордоном

В Євросоюзі заборонять розрахунки готівкою на суму понад €10 тисяч

11 травня 2021, 17:20Новини295

Этот материал также доступен на русском

За підтримки держав-членів ЄС також має намір створити європейське відомство з боротьби відмивання коштів і фінансування тероризму.

  • Посилання скопійованоlink copied

Єврокомісія планує внести пропозицію про заборону розрахунків готівкою на суму понад €10 тис. повідомляє DW із посиланням на комісара ЄС з питань фінансових послуг Майред Макгіннесс.

Такі заходи ухвалюватимуться у межах боротьби з відмиванням коштів, отриманих злочинним шляхом, зазначає Investory News.

«Ми говоримо про верхню межу у €10 тис. Досить важко носити таку суму при собі готівкою. Більшість людей так не робить», — зазначила Макгіннесс.

Так, припис щодо обмеження суми готівкових розрахунків міститься у пропозиціях щодо зміни законодавства про боротьбу з відмивання коштів. Ці зміни Єврокомісія планує представити вже цього року.

За інформацією пані Макгіннесс, за підтримки держав-членів ЄС також має намір створити європейське відомство з боротьби відмивання коштів і фінансування тероризму. Цей орган матиме значні повноваження та проводитиме нагляд за політикою у боротьбі з відмивання коштів певних великих банків безпосередньо.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму