Зверніть увагу

В Apple розповіли, чому не варто спати поруч зі смартфоном

18 серпня 2023, 12:21Новини554

Є як мінімум три серйозні причини, чому не слід так робити

  • Посилання скопійованоlink copied

Більшість людей, лягаючи спати, тримають телефон недалеко від ліжка, щоб до нього можна було легко дотягнутися. Водночас деякі кладуть його й зовсім під подушку, щоб дістати в разі потреби якомога швидше.

Але спати в такій близькості з пристроєм – не найкраща ідея, особливо, коли він заряджається.

Apple оновила розділ з рекомендаціями щодо правильної зарядки iPhone – там, серед усього іншого, є попередження про небезпеку сну з телефоном, що заряджається.

  1. По-перше, сон біля пристрою, підключеного до зарядного кабелю, може призвести до пожежі, ураження електричним струмом, травмування, пошкодження смартфона чи майна. Представники компанії радять завжди залишати телефони на зарядці в добре провітрюваному приміщенні.
  2. По-друге, зарядка телефону під ковдрою або подушкою також представляє підвищений ризик, оскільки пристрій може швидко вийти з ладу: “Не спіть на пристрої, адаптері живлення чи бездротовому зарядному пристрої і не кладіть їх під ковдру, подушку чи своє тіло, коли смартфон підключений до джерела живлення”, – попередили в Apple.
  3. По-третє, ризик пожежі зростає, якщо використовуються неоригінальні зарядні пристрої від сторонніх виробників, оскільки деякі дешевші аксесуари можуть не відповідати стандартам безпеки Apple.

Нарешті, не забувайте міняти зарядні пристрої, як тільки вони виходять з ладу. Використання пошкоджених кабелів чи зарядних пристроїв може призвести до пожежі, ураження електричним струмом, травм чи пошкодження iPhone, чи іншого майна.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна