Зверніть увагу

Уряд виділив понад 428 мільйонів на продовження програми єВідновлення

22 травня 2024, 16:36Новини92

Програмою єВідновлення за рік скористалися понад 57 тисяч українців, які отримали від держави більш ніж 11 млрд грн

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет Міністрів виділив з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії понад 428 млн грн на продовження реалізації програми єВідновлення.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Це кошти для компенсацій громадянам вартості зроблених ремонтів в оселях, що постраждали від війни», — зазначив очільник уряду.

За словами прем’єр-міністра, програмою єВідновлення за рік скористалися понад 57 тисяч українців, які отримали від держави більш ніж 11 млрд грн. З них 5,8 млрд грн — це кошти на ремонти, і ще 5,6 млрд грн — на купівлю нерухомості через житловий сертифікат.

Наразі 2800 родин таким чином придбали собі оселю.

Нагадаємо, на компенсацію можуть претендувати власники приватних будинків, квартир (житлових приміщень), які були пошкоджені через бойові дії та знаходяться на неокупованій території.

Що потрібно для цього зробити:

  1. Подати заяву на компенсацію через Дію.
  2. Повторно допустити комісію до обстеження відремонтованого майна та надати їй підтверджувальні документи (на пільгу та право власності). Комісія фіксує виконанні роботи та порівнює результати з первинним оглядом, який зафіксований в Реєстрі пошкодженого та знищеного майна.
  3. Конкретна сума по кожному об’єкту визначається комісією на основі розрахунків, затверджених у відповідній постанові Кабміну.

У Верховній Раді розглядають можливість розширити можливості програми компенсацій єВідновлення і для українського бізнесу. До фінансування планують залучили міжнародних партнерів.

За матеріалами: Finance.ua

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні