Уряд виділив 15,95 млрд гривень для підвищення обороноздатності держави

20 квітня 2022, 10:07Новини244

З резервного фонду держбюджету виділяються кошти для виплат додаткової винагороди військовослужбовцям, які беруть участь у бойових діях

  • Посилання скопійованоlink copied

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету», Міністерству оборони буде виділено 15,95 млрд гривень для підвищення обороноздатності держави в умовах воєнного стану.

Зокрема, нормативно-правовим актом передбачено забезпечення достатнього фінансування для виплати грошового забезпечення військовослужбовців, одноразової грошової допомоги у зв’язку із загибеллю (смертю) військовослужбовців, закупівлі озброєння та військової техніки.

Також, Міністерству оборони з резервного фонду державного бюджету виділяються кошти для виплат додаткової винагороди військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні