Уряд виділив ₴1 мільярд на закупівлю шкільних автобусів

21 червня 2024, 15:45Новини124

Этот материал также доступен на русском

Кошти будуть виділені у вигляді субвенції для регіонів

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет Міністрів ухвалив рішення виділити 1 мільярд гривень у вигляді субвенції для регіонів України на закупівлю шкільних автобусів.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає Укрінформ із посиланням на Телеграм глави Кабінету Міністрів.

«Уряд сьогодні ухвалює рішення про виділення 1 млрд грн на закупівлю шкільних автобусів. Кошти будуть виділені у вигляді субвенції для регіонів», – сказав він.

Шмигаль підкреслив, що безпека та якісна освіта для українських дітей — це головна інвестиція, яку може зробити держава, саме тому, за його словами, така політика має системний характер.

«Торік ми так само виділяли 1 млрд грн на цю програму закупівель. Було придбано 434 шкільні автобуси», – нагадав глава уряду.

Він додав, що минулого і цього року пріоритет надається українським виробникам, отже, українська економіка отримує підтримку.

Як повідомляв Укрінформ, у Запорізькій області почали роботу над спорудженням «підземних шкіл» – укриттів.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні