Уряд виділить кошти на відбудову пошкоджених 31 грудня будівель університету Шевченка

3 січня 2023, 17:15Новини126

Этот материал также доступен на русском

Капітальних видатків, які міністерство могло б спрямувати на відбудову, наразі немає, однак із кожним вишем співпрацює донор

  • Посилання скопійованоlink copied

Пошкоджені будівлі Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка у результаті обстрілу 31 грудня відремонтують коштом резервного фонду. Про це міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив під час телемарафону “Єдині новини”, передає Укрінформ.

Шкарлет підкреслив, що капітальних видатків, які міністерство могло б спрямувати на відбудову, наразі немає, однак із кожним вишем співпрацює донор.

За його словами, наслідки обстрілу 31 грудня перевищили руйнування, завдані під час масованої атаки від 10 жовтня. Очільник МОН зауважив, що постраждали установи КНУ ім. Т. Шевченка, зокрема Інститут високих технологій, Інститут біології та медицини, студмістечко, лабораторні корпуси, спорткомплекс.

Крім того, уражень зазнали Національний університет біоресурсів і природокористування та його гуртожитки, Національний транспортний університет, Київський національний університет культури і мистецтв та Київський національний університет технологій і дизайну.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві 31 грудня вибухи пролунали в Солом‘янському, Печерському і Голосіївському районах, є руйнування. Внаслідок ракетної атаки на об’єкти цивільної інфраструктури одна людина загинула, 22 були поранені, 15 постраждалих госпіталізували.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро