Уряд створює Держагентство відновлення та розвитку інфраструктури України

14 січня 2023, 10:30Новини176

Створення нового держагентства дозволить оптимізувати робочі процеси, уникнути хаотичності у плануванні та реалізації проєктів

  • Посилання скопійованоlink copied

Уряд створює на базі Держагентства інфраструктурних проєктів та Держагентства автомобільних доріг («Укравтодор») нову структуру — Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За словами прем’єра, створення нового держагентства дозволить оптимізувати робочі процеси, уникнути хаотичності у плануванні та реалізації проєктів.

«Вже зараз ми знаємо джерела надходження 110 млрд грн на відбудову цього року. Розраховуємо акумулювати ушестеро більше коштів, аби уже у 2023-у відновити якнайбільше інфраструктури та житла українців», — зазначив Шмигаль.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні