Зверніть увагу

Уряд спростив призначення соціальних стипендій українцям, які перебували в полоні

29 листопада 2023, 17:07Новини79

Этот материал также доступен на русском

Отримати таку стипендію можна буде на підставі витягу з Єдиного реєстру осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет Міністрів спростив призначення соціальних стипендій та допомог для певних категорій громадян.

Про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики, передає Укрінформ.

«Урядом ухвалено постанову, відповідно до якої з 1 січня 2024 року соціальні стипендії зможуть отримувати студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти, які були в російському полоні, ув’язнені чи в будь-який інший спосіб позбавлені свободи через збройну агресію РФ проти України, а також їхні діти», – йдеться у повідомленні.

Отримати таку стипендію можна буде на підставі витягу з Єдиного реєстру осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

Цією ж постановою для дітей учасників бойових дій уточнено перелік документів, на підставі яких призначатиметься стипендія.

Крім того, оптимізовано процедуру отримання соціальної допомоги для осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, осіб, які не мають права на пенсію, та осіб з інвалідністю. У разі втрати паперових документів для призначення допомоги орган соцзахисту використає скановану копію виписки з акта огляду медико-соціальною експертною комісією (МСЕК) або медичного висновка про дитину з інвалідністю.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні