За кордономОгляд ЗМІ

Уряд Фінляндії планує збільшити розмір допомоги Україні у 2024 році: деталі

24 листопада 2023, 13:08Новини140

У пропозиції йдеться про збільшення на 95,7 мільйона ​​євро максимальної дозволеної суми на закупівлю військової техніки для Сил оборони України на 2024–2028 роки.

  • Посилання скопійованоlink copied

В уряді Фінляндії пропонується збільшити асигнування Україні у 2024 році до 20,7 млн ​​євро. Така пропозиція була зроблена під час внесення змін до бюджету країни на 2024 рік.

Про це, як пише Прямий, повідомляє пресслужба фінського уряду.

Зазначається, що у пропозиції йдеться про збільшення на 95,7 мільйона ​​євро максимальної дозволеної суми на закупівлю військової техніки для Сил оборони України на 2024–2028 роки.

“Ця пропозиція покриє витрати на заміну матеріальних засобів, що випливають із 19-го пакету матеріальних засобів, наданого Україні. Збільшення асигнувань у 2024 році становитиме 20,7 млн ​​євро.”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що були визначені фінансові рішення для сприяння участі фінських компаній у відбудові України.

“Уряд пропонує збільшити капітал фонду Finnfund на 25 мільйонів євро, які будуть спрямовані на інвестиції та позики для України. Водночас планується, щоб центральний уряд видав зобов’язання щодо компенсації збитків для покриття 80% інвестицій або загальної суми не більше 20 мільйонів євро”, – додали у відомстві.

Також уряд запропонував парламенту дати згоду міністерству економіки та зайнятості Фінляндії на компенсацію компанії Finnvera Plc кредитних збитків у розмірі до 50 мільйонів євро від експортних гарантій, наданих для сприяння експорту та інвестицій в Україну.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”