Уряд дозволив бронювати до 100% працівників компаній, які надають телеком-послуги

17 травня 2024, 16:53Новини413

Этот материал также доступен на русском

Також Кабмін дозволив бронювати працівників підрядних організацій із секторів паливно-енергетичного та військово-промислового комплексів

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанії, які надають електронні комунікаційні послуги або послуги доступу до електронних комунікаційних мереж та їх інфраструктури, зможуть забронювати від мобілізації до 100% співробітників.

Це передбачає постанова Кабміну про зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком під час дії воєнного стану №555 від 14 травня.

Ключові факти

  • Підприємства, які надають електронні комунікаційні послуги та/або послуги доступу до електронних комунікаційних мереж та їх інфраструктури, зможуть подавати списки на бронювання до Мінцифри.

Якщо Мінцифри визнає такі підприємства критично важливими для функціонування економіки в особливий період у сфері цифровізації, то вони зможуть забронювати до 100% військовозобов’язаних працівників.

  • Також цією постановою Кабмін дозволив бронювати працівників підрядних організацій із секторів паливно-енергетичного та військово-промислового комплексів. Переліки цих підприємств мають затверджувати Міненерго та Мінстратегпром відповідно.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога