Проекти та інновації

Unity: штучний інтелект зробить ігри дешевшими, якіснішими та швидшими у 10 разів

10 липня 2023, 12:11Новини42

ШІ може ефективно оптимізувати весь процес розробки, «починаючи від того, як сонце відбивається від травинки, до того, як поводяться неігрові персонажі

  • Посилання скопійованоlink copied

Генеральний директор платформи для розробки відеоігор Unity Джон Річітіелло дав інтерв’ю виданню Associated Press, розповівши про майбутнє ігрового сектору. На думку Річітіелло, штучний інтелект зробить ігри дешевшими, якіснішими та швидшими у 10 разів.

«На створення вражаючих світів відеоігор у сотень геймдизайнерів, художників-графіків і музикантів йде багато років. Генеративний та штучний інтелект скоротять цей час», — переконаний гендиректор Unity.

Річітіелло переконаний, що ШІ може ефективно оптимізувати весь процес розробки, «починаючи від того, як сонце відбивається від травинки, до того, як поводяться неігрові персонажі (NPC)». Він пояснив, що це може стосуватися кожної окремої лінії діалогу, деталей навколишнього середовища та ефекту освітлення у відомих іграх, таких як Call of Duty або Grand Theft Auto.

Тестування та налаштування відеоігор можна проводити набагато швидше за допомогою інструментів штучного інтелекту, які могли б симулювати внутрішньоігрові сценарії. За словами Річітіелло, ШІ допоможе зменшити витрати на заробітні плати, виконуючи велику частину роботи самостійно.

При цьому, гендиректор Unity наголосив, що використання ШІ не призведе до масових звільнень у галузі. «ШІ навпаки додасть нового імпульсу індустрії і допоможе створювати такі ж високоякісні ігрові версії формату AAA набагато швидшими темпами», — переконаний Джон Річітіелло.

Кросплатформний ігровий двигун Unity з’явився у 2005 році. Він дозволяє розробляти відеоігри не тільки для ПК (включно з операційними системами macOS і Linux), а й для ігрових приставок Xbox і Playstation, а також для мобільних пристроїв (Android/iOS). На базі Unity створено відеоігри Fall Guys, Cuphead, Among Us, Rust, Firewatch, Twelve Minutes, The Forest та інші.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро