Проекти та інновації

Unity: штучний інтелект зробить ігри дешевшими, якіснішими та швидшими у 10 разів

10 липня 2023, 12:11Новини85

ШІ може ефективно оптимізувати весь процес розробки, «починаючи від того, як сонце відбивається від травинки, до того, як поводяться неігрові персонажі

  • Посилання скопійованоlink copied

Генеральний директор платформи для розробки відеоігор Unity Джон Річітіелло дав інтерв’ю виданню Associated Press, розповівши про майбутнє ігрового сектору. На думку Річітіелло, штучний інтелект зробить ігри дешевшими, якіснішими та швидшими у 10 разів.

«На створення вражаючих світів відеоігор у сотень геймдизайнерів, художників-графіків і музикантів йде багато років. Генеративний та штучний інтелект скоротять цей час», — переконаний гендиректор Unity.

Річітіелло переконаний, що ШІ може ефективно оптимізувати весь процес розробки, «починаючи від того, як сонце відбивається від травинки, до того, як поводяться неігрові персонажі (NPC)». Він пояснив, що це може стосуватися кожної окремої лінії діалогу, деталей навколишнього середовища та ефекту освітлення у відомих іграх, таких як Call of Duty або Grand Theft Auto.

Тестування та налаштування відеоігор можна проводити набагато швидше за допомогою інструментів штучного інтелекту, які могли б симулювати внутрішньоігрові сценарії. За словами Річітіелло, ШІ допоможе зменшити витрати на заробітні плати, виконуючи велику частину роботи самостійно.

При цьому, гендиректор Unity наголосив, що використання ШІ не призведе до масових звільнень у галузі. «ШІ навпаки додасть нового імпульсу індустрії і допоможе створювати такі ж високоякісні ігрові версії формату AAA набагато швидшими темпами», — переконаний Джон Річітіелло.

Кросплатформний ігровий двигун Unity з’явився у 2005 році. Він дозволяє розробляти відеоігри не тільки для ПК (включно з операційними системами macOS і Linux), а й для ігрових приставок Xbox і Playstation, а також для мобільних пристроїв (Android/iOS). На базі Unity створено відеоігри Fall Guys, Cuphead, Among Us, Rust, Firewatch, Twelve Minutes, The Forest та інші.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону