Колізії та конфлікти

“Укрзалізницю” звинуватили в брудних схемах продажу квитків

15 липня 2023, 16:16Новини127

Киянка навела приклад, як зранку о 8:00 квитків не було, але через три хвилини з’явилися – два місця у купе та сім у люксі за великі гроші

  • Посилання скопійованоlink copied

“Укрзалізницю” викрили на новій корупційній схемі з продажу онлайн-квитків на потяги. На популярні напрямки стало майже неможливо купити, їх почали продавати “надьожні мальчікі” до того, як вони офіційно з’являться у продажу.

Про це повідомила жителька Києва Світлана Бріль на свой сторінці у Facebook.

За її словами, роками раніше за “40 гривень з квитка робили тобі харашо”, на залізничних касах “тьоті” продавали квитки вночі перед відкриттям продажів. Після появи онлайн-продажів стало зручніше та це була “реальна боротьба з корупцією у сфері залізничних перевезень”.

“Чому, починаючи з весни, знову почали передавати один одному телефони “надьожних мальчікав”, які можуть продати квиток в будь який день, значно раніше ніж вони офіційно з’являться у продажу? Я ледь не щодня стикаюся з тим, що стало майже неможливо купити квитки у популярні напрямки. Квиток + 100% націнки!”, – наголосила українка.

Киянка навела приклад, як зранку о 8:00 квитків не було, але через три хвилини з’явилися – два місця у купе та сім у люксі за великі гроші.

Фото: facebook.com/svetlana.bryl

“Невже в такі складні часи, коли так складно формується наша свідомість і в крові народжується нація, ми можемо допустити, щоб нами знову користувались хабарі і “рєшали”, – написала вона.

У коментарях зауважують, що така сама схема діє і з потягами з Варшави.

“Днів 20 тому чудово вийшло забронювати квитки з Варшави. Але теж подали на загальний продаж з запізненням на кілька хвилин. На інший не такий популярний потяг було вчасно відкрито продаж”, – коментують під постом.

Джерело

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна