“Укрзалізниця” до кінця року хоче закупити вагонокомплекти на 110 мільйонів

26 серпня 2022, 10:46Новини213

Этот материал также доступен на русском

Закупівля проводиться за спрощеною процедурою, тендерні пропозиції приймаються до 5 вересня, аукціон буде заплановано після 1 вересня.

  • Посилання скопійованоlink copied

Філія “Центр забезпечення виробництва” АТ “Укрзалізниця” оголосила тендер на закупівлю вагонокомплектів (983 бічних рам та 541 надресорних балок) на загальну суму 110,59 млн грн.

Про це повідомляється в інформації в системі Prozorro, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомляється, закупівля проводиться за спрощеною процедурою, тендерні пропозиції приймаються до 5 вересня, аукціон буде заплановано після 1 вересня.

Термін постачання товару – до кінця поточного року. Передбачено 100% післяоплату протягом п’яти банківських днів.

Потенційні учасники торгів – фірма Senso Dynamics та ТОВ “Українська спеціалізована логістика” (Київ) у рамках періоду роз’яснення звернулися до замовника з вимогами внесення змін до тендерної документації, проте частково задоволено було лише друге.

Також з аналогічною вимогою звернувся український виробник вагонного литва – Кременчуцький сталеливарний завод (КСЗ), пропозиції якого наразі розглядаються замовником торгів.

“Укрзалізниця”, зокрема, визнала такими, що не відбулись, оголошені 9 серпня торги із закупівлі вагонокомплектів на 102,23 млн грн у зв’язку з відсутністю пропозицій.

Водночас, за інформацією Prozorro, “Укрзалізниця” за підсумками проведених за спрощеною процедурою торгів має намір закупити вагонокомплекти (576 бічних рам і 288 балок надресорних) за 50,5 млн грн у ТДВ “Інтерресурси” (Кропивницький). При цьому КСЗ, що виявляв інтерес, на торги не вийшов.

Компанія “Інтерресурси”, основним видом діяльності якої є лісопильне виробництво, запропонувала продукцію китайської “Ружоуськая компанія “Тіанруй” із випуску запчастин локомотивів та вагонів”. Наразі опубліковано намір про підписання договору.

Серед останніх тендерів “Укрзалізниці”, зокрема, закупівля у “Інтерпайп НТЗ” до кінця року цільнокатанних коліс на 188 млн грн (очікується підписання договору).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону