Огляд ЗМІ

«Укрпошта» за добу продала на eBay 1500 блоків з марками «Русскій воєнний корабль… всьо!». Через ажіотаж спрацювали алгоритми захисту eBay

26 травня 2022, 15:26Новини234

Этот материал также доступен на русском

Ціна блока з трьома марками складала $49,95

  • Посилання скопійованоlink copied

З25 травня, з дня відкриття свого інтернет-магазину на маркетплейсі eBay, «Укрпошта» продала вже 1494 блоків з марками «Русскій воєнний корабль… всьо!». Про це свідчить інформація інтернет-магазину. Наразі продаж призупинений через спрацювання алгоритмів захисту eBay.

Ключові факти

  • Ціна блока з трьома марками складала $49,95. Вона включала вартість доставки та $5 внеску до благодійного фонду KSE Foundation. Крім блоку, замовлення включало листівку та конверт «Укрпошти».
  • Зараз продаж через великий ажіотаж призупинений. Проте вже сьогодні він буде відновлений, розказав генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський. За його словами, продажі пішли з такою швидкістю, що спрацювали алгоритми захисту eBay.

Контекст

25 травня «Укрпошта» відкрила свій інтернет-магазин на міжнародному маркетплейсі eBay, ставши першою поштою світу, яка це зробила, повідомив Смілянський.

На день раніше, 24 травня, «Укрпошта» відкрила продаж марок на чотирьох українських маркетплейсах. За день вдалося продати більше 800 000 марок, 10 000 магнітів, 500 футболок і 100 світшотів.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону