УкрОборонПром зекономив 50 млн грн на закупівлі електроенергії

18 серпня 2023, 15:25Новини1440

Этот материал также доступен на русском

Загальна сума тендеру для близько 60-ти підприємств УОПу перевищує 1 млрд грн

  • Посилання скопійованоlink copied

Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» зекономило майже 50 млн грн під час спільної закупівлі електроенергії у системі Prozorro.

Загальна сума тендеру для близько 60-ти підприємств УОПу перевищує 1 млрд грн.

За словами Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна, “такий підхід до державних закупівель є хорошим знаком про правильний фокус нової команди УкрОборнПрому”.

Аукціон відбувався за трьома лотами. У ньому взяли участь шість провідних вітчизняних постачальників електроенергії – як державних, так і приватних. Переможцем став державний енерготрейдер АТ «Енергетична компанія України» (АТ «ЕКУ»).

«Ми змінюємо систему закупівель Укроборонпрому. Зекономлені кошти вкрай важливі для нас, адже можуть бути спрямовані на розвиток виробничого потенціалу підприємств», – зазначає Герман Сметанін, Генеральний директор Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість».

Гендиректор компанії-переможця тендеру Віталій Бутенко, у свою чергу додав: «Загострення конкуренції через вихід на ринок державного енерготрейдера дає win-win результат. З однієї сторони – суттєве зменшення витрат державних компаній на закупівлях електроенергії. З іншої – збільшення доходів держави від торгівлі на тих сегментах енергоринку, де вона до цього була майже відсутня».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Укроборонпром

Статті • Банкрутство
Попри війну, майно з "оборонки" переходить у чужу власніть, на землі заводів з’являються ЖК, їхні глави за держгроші орендують транспорт у самих себе

Укроборонпром

Статті • Банкрутство
Ми будемо використовувати всі доступні правові інструменти, щоб відновити справедливість, повернути державні землі законному користувачу та використовувати їх на благо країни.

Укроборонпром

Статті • Банкрутство
Керівник департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України Владислав Філатов прокоментував окремі положення законодавства щодо реформування Укроборонпрому

Розслідування

Статті • БОРГ-review; Банкрутство
Роки минають, світ модернізується, а питання ефективного управління державними підприємствами Міністерства оборони досі не вирішене.