Огляд ЗМІ

Укроборонпром уперше провів аудит звітності згідно з міжнародними стандартами

15 січня 2021, 16:33Новини375

Аудит комбінованої звітності складався з двох етапів

  • Посилання скопійованоlink copied

Державний концерн “Укроборонпром” уперше провів аудит комбінованої звітності згідно з міжнародними стандартами. Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті концерну.

Аудит комбінованої звітності складався з двох етапів. Перший етап передбачав перевірку фінансових звітностей 13 підприємств, які становлять суспільний інтерес (підпадають під критерії обов’язкового аудиту звітності відповідно до Закону “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні”) за 2019 рік. Другий етап – аудит комбінованої фінансової звітності Укроборонпрому за 2018-2019 роки. За підсумками першого етапу аудитори випустили 11 звітів із застереженням, одну відмову від надання думки та одну негативну думку. Виявлено, що облік на рівні підприємств був некоректний ще до впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) і не був відкоригований під час впровадження цих стандартів.

Перша частина другого етапу закінчилась 29 грудня 2020 року випуском звіту аудитора за 2018 рік з негативною думкою. Основою для негативної думки аудитора стали такі фактори як: неузгодженість в Укроборонпромі облікових політик та недоліки процесу фінансового звітування; неузгодженість внутрішньогрупових розрахунків; непрозорість визначення оподатковуваного прибутку та частки прибутку, яка підлягають сплаті до бюджету; відсутність належних облікових даних тощо.

Звіт був призначений виключно для інформування та використання управлінським персоналом концерну у зв’язку із переходом на МСФЗ. Надалі перша комбінована фінансова звітність буде підготовлена та надіслана аудитору – компанії Baker Tilly Україна.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму