“Укрнафта” має намір активно виходити на ринок постачання природного газу кінцевим споживачам

30 грудня 2022, 15:53Новини354

“Тепер ми плануємо стати надійним довгостроковим партнером як для великих промислових підприємств, так і бізнесів, яким потрібні маленькі обсяги”

  • Посилання скопійованоlink copied

ПАТ “Укрнафта” планує активно виходити на ринок постачання природного газу кінцевим споживачам, повідомив директор компанії Сергій Корецький в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Просто для розуміння: раніше компанія мала лише п’ять клієнтів за прямими договорами. Тепер ми плануємо стати надійним довгостроковим партнером як для великих промислових підприємств, так і бізнесів, яким потрібні маленькі обсяги. Запрошуємо всіх охочих до співпраці“, – сказав він.

Глава “Укрнафти” також уточнив, що компанія має трохи більше 500 млн куб. м газу у підземних сховищах (ПСГ) країни, який розраховує продавати на біржі або за прямими контрактами. Водночас ринок природного газу після початку повномасштабної війни суттєво скоротився – промисловість закуповує, у кращому разі, удвічі менше.

Як повідомлялося:

  • “Укрнафта” у 2021 році знизила видобуток нафти та конденсату на 0,1% порівняно з 2020 роком – до 1,499 млн тонн, газу – на 0,9% – до 1,117 млрд куб. м, але збільшила виробництво скрапленого газу на 1% (на 1,2 тис. тонн) – до 117,7 тис. тонн.
  • Ставка Верховного головнокомандувача 5 листопада 2022 року вирішила на час воєнного стану вилучити у власність держави як військове майно акції “Укрнафти” (за винятком контрольного пакету НАК “Нафтогаз України”). До вилучення структур Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова належало близько 42% акцій “Укрнафти”.
  • Сергій Корецький змінив на посаді глави “Укрнафти” Олега Геза 10 листопада.
  • “Укрнафта” має 85 спеціальних дозволів на видобуток вуглеводнів. На її балансі знаходяться 1809 нафтових та 153 газові свердловини.
  • Компанії належить 537 АЗС, з яких станом на кінець грудня 2022 року працюють 449. Інші – або пошкоджені внаслідок бойових дій, або перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Сам факт тиску на суд є неприпустимою поведінкою. В поєднанні з масованою інформаційною атакою – тим більше