Укргазбанк запускає благодійний депозит на відбудову зруйнованих міст України

25 квітня 2022, 11:20Новини154

Этот материал также доступен на русском

Депозит «Відбудуємо міста разом» можна відкрити у будь-якому відділенні Укргазбанку вже з понеділка, 25 квітня.

  • Посилання скопійованоlink copied

Державний Укргазбанк повідомив, що запускає благодійний депозит для тих, хто хоче допомогти у відбудові українських міст, що наразі найбільше постраждали від рашистів:

“Разом з нашими клієнтами ми зможемо щомісяця направляти кошти на фінансування зруйнованих міст.

Благодійний депозит «Відбудуємо міста разом» – це можливість для кожного вкладника зробити свій внесок у відродження країни. А Укргазбанк подвоюватиме цей внесок і щомісяця переказуватиме на рахунок міста, який обрав клієнт. Наразі ми маємо перелік із понад 40 міст та невеликих містечок, які так потребують нашої допомоги. Всі ми, на жаль, назавжди запам’ятаємо те, якими їх залишив ворог. Містам, що зараз перебувають під окупацією, ми передамо кошти тільки-но наші славні воїни звільнять їх. Бо ми віримо в ЗСУ і впевнені у нашій перемозі!”, – повідомляє прес-служба банку.

Як працює депозит «Відбудуємо міста разом»?

  • 2% річних у грн та 0,6% річних у доларах США від кожного вкладу (тобто, нарахованих відсотків за вкладом) Укргазбанк щомісячно перераховуватиме на відбудову міста, яке клієнт обирає самостійно;
  • розмістивши гроші на такому депозиті, клієнт нічого не втрачає, а навпаки – долучається до великої справи і допомагає постраждалим містам. Клієнт обирає ставку на 1% річних нижче, а Банк долучається власними коштами і в результаті перераховує 2% річних від суми щомісячного доходу;
  • Банк буде щомісяця звітувати про суму відрахувань на кожне місто, тож наші вкладники бачитимуть як гроші «працюють» на відбудову країни.
  • у переліку першочерговими містами будуть ті, що зазнали найбільших руйнувань та збитків;
  • клієнт може обрати зі списку будь-яке місто, якому він хоче допомогти – незалежно від того, де саме відкривається депозит. До того, ж вкладними зможуть запропонувати й інші варіанти міст, яким вони б хотіли допомогти.

“Депозит «Відбудуємо міста разом» можна відкрити у будь-якому відділенні Укргазбанку вже з понеділка, 25 квітня. Важливо! Наші клієнти, які мають поточні чи депозитні рахунки, можуть відкрити такий депозит дистанційно вже з понеділка. Для цього достатньо подзвонити до контакт-центру 0800-309-000.

Таким чином, цей депозит – ваша безцінна підтримка та допомога Україні. Це можливість для кожного небайдужого українця зробити свій вкрай важливий внесок у майбутнє наших рідних міст і містечок. Віримо, що кожне з них знову буде квітучим і щасливим.

Відбудуємо українські міста разом!”, – йдеться в повідомленні банку.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога