Колізії та конфлікти

“Укренерго” просить РНБО та Кабмін допомогти стягнути борг із ДТЕК

25 січня 2022, 16:41Новини502

Этот материал также доступен на русском

Лист також адресовано СБУ, Міністерству енергетики, Міністерству фінансів та Національній комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг.

  • Посилання скопійованоlink copied

“Укренерго” звернулося до РНБО і Кабміну з проханням вирішити на найближчому засіданні проблему з компанією “Д.Трейдінг” із групи ДТЕК Ріната Ахметова, повідомляє Finbalance.

Як зазначається, “Д.Трейдінг” відмовляється сплачувати тариф на передачу електроенергії в разі експорту та вже заборгувала Укренерго 1,04 млрд грн, пише Liga.net з посиланням на лист директора з ринкових операцій “Укренерго” Микити Вишневського до РНБО та Кабміну.

За словами Вишневського, станом на 16 грудня 2021 року “Д.Трейдінг” порушувала умови договору з “Укренерго” та заборгувала державній компанії 1,04 млрд грн.

“З урахуванням викладеного, звертаємося до вас із проханням включити до порядку денного найближчого засідання питання щодо погашення боргу”, – йдеться в документі.

Крім РНБО та Кабінету Міністрів, лист також адресовано СБУ, Міністерству енергетики, Міністерству фінансів та Національній комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?