Зверніть увагу

Укренерго попередило про нові відключення світла

15 травня 2024, 14:44Новини102

Этот материал также доступен на русском

Вони можуть бути запроваджені 15 травня з 18:00 до 23:00

  • Посилання скопійованоlink copied

Укренерго попередило українців про екстрені відключення світла. Вони можуть бути запроваджені 15 травня з 18:00 до 23:00.

Укренерго попередило про нові відключення світла - today.ua

У компанії повідомили, що відключення світла для побутових споживачів будуть застосовуватись у тому випадку, якщо у вечірній час суттєво зросте споживання електрики.

У пресслужбі компанії Yasno зазначили, що Україна має великі проблеми з генерацією електроенергії, тому спрогнозувати можливі відключення немає жодної можливості.

“Ризик залишається завжди, наша енергосистема живе зараз із відчутним дефіцитом. Лише цього тижня довелося залучати на допомогу аварійний імпорт з Європи на 20 ГВт-год, а це дуже і дуже великі цифри”, – повідомили в Yasno.

У компанії нагадали, що стабілізаційні відключення запроваджуються не постачальниками, а системами розподілу електроенергії. Наразі Yasno не отримувала відповідних вказівок, але ситуація може оперативно змінюватися.

У пікові години навантаження на мережі суттєво зростає, тому в компанії вкотре закликають дбайливо споживати електроенергію та допомогти енергетикам. У Yasno нагадали, що за два роки обстрілів Україна втратила 8 ГВт генеруючих потужностей.

Напередодні вперше запроваджувалися екстрені відключення світла по всій країні. У столиці вони торкнулися близько 10% побутових споживачів. Вранці відключення світла продовжилися.

Укренерго попередило про нові відключення світла

О дев’ятій годині ранку компанії ДТЕК та Укренерго повідомили про скасування екстрених відключень. Наразі з’явилася інформація, що вони знову можливі у вечірній час.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?