Проекти та інновації

Укрексімбанк запровадив цифрові картки

2 листопада 2021, 12:20Новини213

Этот материал также доступен на русском

З 1 листопада державний Укрексімбанк розпочинає випуск цифрових платіжних карток Mastercard World Debit.

  • Посилання скопійованоlink copied

Головними перевагами нового продукту є миттєвість випуску та відсутність необхідності відвідування банку, що особливо актуально з настанням холодів та новими карантинними обмеженнями, повідомляє держбанк.

Оформити цифрову картку можна за допомогою мобільного додатку Enter Exim як вже до наявного рахунку, так і в іншій валюті. Картка стає доступною протягом декількох хвилин і дозволяє відразу здійснювати онлайн обмін валют, перекази на інші картки, покупки у мережі Інтернет.

Картку також можна додати до мобільних гаманців Apple Pay, Google Pay і використовувати для безконтактних оплат в магазинах, транспорті тощо.

Розвинута платіжна інфраструктура зараз дозволяє платити за товари та послуги безконтактно майже будь-де за допомогою смартфонів та інших гаджетів. Якщо у клієнта все ж таки виникне необхідність отримати звичну пластикову картку, її можна замовити у будь-якому відділенні банку.

Впродовж листопаду клієнти Укргазбанку також матимуть можливість здійснювати валютообмінні операції у мобільному додатку за надзвичайно вигідним курсом.

У вересні Укрексімбанк отримав прибуток у понад 533 млн грн, що стало рекордним значенням за весь час його діяльності з 1992 року.

У жовтні Укрексімбанк виставив на продаж права вимоги за NPL на понад 24 млрд грн, зокрема недобудований багатофункціональний комплекс преміум-класу Sky Towers у Києві за 7,145 млрд грн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро